Buildalot Универзална Јаглерод Четки bu_8719468497377 за Casals Powertools - 0.24x0.24x0.59 - 6x6x15mm
  • Ново

Buildalot Универзална Јаглерод Четки bu_8719468497377 за Casals Powertools - 0.24x0.24x0.59 - 6x6x15mm

DEN 514.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Содржина : Две јаглерод четки со пролетта, кабел и конектор - Димензии : 0.24x0.24x0.59" - 6x6x15mm.Го замени и јаглерод четки во исто време.Замена на јаглерод четки - Тие да траат многу подолго од оригиналите, бидејќи ова е нашата основна дејност.Нема песна & Трага - Нарачки се дадени од страна на обичните пост.Поевтино за вас, но без Песна & Трага.Пакетот се вклопува преку letterbox - Вие не треба да се чека за испорака.Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет : ве Молиме контактирајте со нас за прашања или забелешки.Имаме околу 50.000 јаглерод четки во парк, и една работилница за сопствени јаглерод четки.Сет од две Buildalot Универзална Јаглерод Четки bu_8719468497377 за Casals Powertools - 0.24x0.24x0.59" - 6x6x15mm - Со Пролетта, Кабел и Конектор - Прилагодени за овие powertools : Casals Вежба 40 У 10 Replace и јаглерод четки : Ние ви препорачуваме да го замени и јаглерод четки во исто време.Автоматски стоп : Ислужени јаглерод четки, автоматски се исклучени.Ова ја штити вашата алатка од непотребни носат.Испорака : Пакет се вклопува преку писмо кутија - Нема потреба да чекате за тоа.Квалитет и издржливост : Дизајнирани да траат многу подолго од оригиналот јаглерод четки.Во потрага за нешто повеќе специфични?Со некои 50,000 делови во акции, што може да биде во можност да им помогне на вас.Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет : ве Молиме контактирајте со нас за прашања или забелешки!.