Teerwere Удар Врзивно Машина Финансиски Обврзувачки Машина Електрични Возбудлив Цевка Сметководство Обврзувачки Документ Машина Канцелариски Материјали (Боја : Бела
  • Ново

Teerwere Удар Врзивно Машина Финансиски Обврзувачки Машина Електрични Возбудлив Цевка Сметководство Обврзувачки

DEN 861.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесно и Безбедно за Употреба - Само 2 чекори, целиот процес бара малку сила, едноставно линија до страници, притиснете удар лост и потоа се лизга во чешел.На трудот-заштеда на притискање се справи со дизајн прирачник тупаници и прирачник возбудлив без притисок.Економски ABS голема маса и широк workbench ви овозможи да се рашири колку што сакате.Да бара средини, елегантни сите метална конструкција обезбедува импресивни перформанси.Едноставна алатка за промена на структурата дизајн го прави обврзувачки без да се чека.