Оригиналниот Burco Redi-Рек Шофершајбната Рек Авто Стакло Товар Решетката за Камион Кревет | произведено во САД (S-1418B)
  • Ново

Оригиналниот Burco Redi-Рек Шофершајбната Рек Авто Стакло Товар Решетката за Камион Кревет | произведено во

DEN 4197.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Произведено Во САД Од 1979 Универзална Одговара. 9 и 14 Лајт Опции на Располагање w/ 18" Јарболи 1.5" Растојание Меѓу Колони.Тешки-Мерач Челична Конструкција Прав Обложени Црна.Патентирана Прст-Lock Систем за Лесно, Болт На Инструкции за Инсталација и Хардвер Вклучени.Вклучува (1) x Масна Еди Стакло Отстранување Алатка.S-0918 B : 30" L x 30" W x 21" H Тежина : 54lbs.S-1418 B : 45" L x 30" W x 21" H Тежина : 77lbs.Burco е универзална S-Серија шофершајбната рек модели се изградени со трајност на ум, Redi Полици обезбеди долго-траен, ниска одржување сигурност година по година.Сите S-Серија шофершајбната превозници заклучување ветробрани во место користење на патентиран Прст-Заклучување за да спречите оштетување во транзит.Секој user-friendly Прст-Заклучување swivels-отворен и swivels-затворен за неспоредлив шофершајбната стабилност.