Брз-Прашка QSWI4000 Брзо Завртување Флеш Планината сојас Заграда, 200 lb. Максимален Капацитет, Месеци Паралелно или Низ Греди, се Овозможува за 360 степени Единица Ротациј
  • Ново

Брз-Прашка QSWI4000 Брзо Завртување Флеш Планината сојас Заграда, 200 lb. Максимален Капацитет, Месеци Паралелно

DEN 931.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

На рамна планината закачалката е дупчиња за да примите 3/8 заостануваат топ 16" или 24" за центар.Направени со 14-мерач челик во можност да се одржи 200 кг.Зглобот овозможува за 360 степени ротација за поставување на совршен насока на проток на воздух.На плоштадот челик цевки намалување на одредување на вибрации додека hitch-pin додадете на безбедноста и набитост на Брзо Завртување со "јас" заградата.Безбедно не се заклучи на своето место по инсталацијата.