Jovivi Пакет - 2 Предмети 20pieces Јајце-Форма на Кристали Gemstones Чакра Камен Исцелување Балансирање Комплет со Кутија + 7 Чакра Реики Исцелување Кристали Виси Украс
  • Ново

Jovivi Пакет - 2 Предмети 20pieces Јајце-Форма на Кристали Gemstones Чакра Камен Исцелување Балансирање Комплет

DEN 623.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

20pieces Gemstones ги Вклучува следните камења : Аметист,се Зголеми Кварц,Тигар Око,Сива Ахат,Бела Howlite ,Цреша, Кварц,Црвениот Џаспер,Unakite,Зелена Aventurine,Јасно Кварц,Бела Ахат,Carnelian,Црн Камен,Обоена Сина, Тиркизна,Индиски Ахат,Синтетички Опал,Златен Песок, Камен,Сина Песок, Камен,Жолта Aventurine,Луди Ахат.Камен големини се претежно 0.67" да 0.87" .Пакет мерки околу 5.9" (L)*4.92"(W)*0.67"(Широк); Секој сет е уникатен и димензии се разликуваат.Чакра Виси Украси : Нашата кристал виси украс ќе ви помогне да балансирање вашиот чакра со енергетски токови,енергетски токови се подобри во вашето тело, ќе го направи вашето тело се повеќе и повеќе здрави, Тоа може да станат украс за вашата спална соба, дневна соба, која создава одлични Фенг Шуи енергија, или можете да виси насекаде, каде сакате, може да помогне да се носат на чакра балансирање и реики чистење, донесе позитивна енергија и среќа, далеку од несреќата, исто така, ќе помага во медитација и се прават паметни луѓе. 7 Чакра Исцелување Кристали Виси Украс : 7 чакра украс ,висок квалитет на природен Црвениот Џаспер, Црвена Ахат, Жолта Тигар Око, Зелена Aventurine, Lapis Lazuli, Аметист, Сина, Тиркизна.Чакра pendant големина : 38-39mm(1.49"-1.53"),дебелина : 6-8мм(0.24-0.31"),Лежиште големина : 8мм(0.31").Вкупна должина : 48-50cm(18.89"-19.68").Тежина : околу 135g.Сите камен се природни материјали, па форма и боја ќе бидат различни.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК ИЗБОР : Совршен за секое давање на подарок повод, одличен подарок за вашите пријатели,љубовник и семејството на Божиќ Ден, Роденден, Денот на Вљубените, Годишнина, Денот на Благодарноста,Ден на мајката,таткото ден, итн.Однесувајте се кон себе си или некој посебен на овој 7 чакра Selenite домашна Декорација.