Практичен Дизајн Совршен домашни Миленици, Кучињата Команда Јака Прилагодливи ABS, Анти-Кората Големи Куче Команда за Обука Јака Сина
  • Ново

Практичен Дизајн Совршен домашни Миленици, Кучињата Команда Јака Прилагодливи ABS, Анти-Кората Големи Куче Команда

DEN 210.48

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : ABS.Боја : Сина.Пакет големина : 16.5*16.5*2.7 cm.Пакет се Вклучени : 1 x домашни Миленици, Кучињата Команда Јака.Само повлечете вашиот тренинг доведе/поводник да се создаде цврста но нежен ефект.Ефективна обука јака, нежни, во споредба со други метални малку јаки.Работи хумано, без електричен шок или прекумерна гушење.Лесно се прилагодува за да одговара на вашите куче од кутре да полна расте.Најдобриот подарок за вашите миленици, кучињата.Вграден-во безбедноста јамка спречува гушење додека зафат добива вашето куче е внимание.Опис : Тоа одговара на вашиот корективни команда без електричен шок, бучава, или спрејови.Белешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.