С&D Алатка Компанија 12198 Карбид Падна Т-Слот Машина, Не Обоени/Леано Железо, 2 7/32 Машина Со Дијаметар, 1 3/32 Машина Ширина, 1 9/32 Вратот Дијаметар, 1 1/4 Месо Тело Дијаметар
  • Ново

С&D Алатка Компанија 12198 Карбид Падна Т-Слот Машина, Не Обоени/Леано Железо, 2 7/32 Машина Со Дијаметар, 1

DEN 13628.16

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карбид Падна Т-Слот Секачи - Обоени/Леано Железо.Топ Платно Големина : 1 1/4 - Машина Со Дијаметар : 2 7/32 - Машина Ширина : 1 3/32 Деколте Дијаметар : 1 9/32 - Месо Тело Со Дијаметар : 1 1/4 - Вкупна Должина : 5 3/8. Секачи се користи за Т-Slotting операции во повеќе егзотични метали.Произведено во САД.Секачи се користи за Т-Slotting операции во повеќе егзотични метали.