Aexit M5x10mm Фото Моќ За Прицврстување Алатка Делови И Прибор Албуми Бележник Метал Обврзувачки Завртка Пост Сребрен Тон Nailer Замена На Делови 100 Компјутери
  • Ново

Aexit M5x10mm Фото Моќ За Прицврстување Алатка Делови И Прибор Албуми Бележник Метал Обврзувачки Завртка Пост

DEN 402.48

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име На Производ : Завртка Пост; Материјал : Метал.Тежина : 244g; Пакет Содржина : 100(+/-2%)компјутери x Завртка Пост.Главната Боја : Сребро Тон; Одговара Дупка Големина : 5 x 10мм / 0.2" x 0.4"(D*L).Вкупната Големина : 13 x 9.5 mm / 0.5" x 0.37"(L*Макс.D).Тема Должина : 5mm / 0.2".Завртка мислења, исто така познат како Чикаго навртки или книга обврзувачки мислења, се исклучително мултифункционален врзива, што им овозможи на лабава документи на практично било која форма или големина да биде безбедно врзани заедно.Овие ниски трошоци, еднократно Чикаго завртки овозможи лесно да ја промените од обврзани документи, што ги прави одличен избор за цена книги, менија, Слика албум, архитектонски и инженерски цртежи, и многу повеќе.Нивните два дела овозможува изградба на не-гужва ажурирања, кој е зошто тие се совршен избор за апликации кои бараат чести промени.