Sandvik Coromant CoroCut 2-Edge Карбид Разделба Insert, GC1145 Одделение, Мулти-Слој на Кожата, СП Chipbreaker, 2 Сечење на Рабови, N123H2-0400-0001-СП, 0.0059 Агол Радиус, H Вметнете Седиште Големина (Пак?
  • Ново

Sandvik Coromant CoroCut 2-Edge Карбид Разделба Insert, GC1145 Одделение, Мулти-Слој на Кожата, СП Chipbreaker,

DEN 6133.68

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ширина 0.157 инчи СП Отсечени парична Казна Храна Одделение GC1145 за Најтешките Сите Околу Одделение.Внесете Стил N123 H2 Големина H V или Железнички Менгеме со Завртка.Неутрален Сечење Насока Бр на Рабовите 2 Пакет Големина 10. Агол Радиус 0.004 инчи.Sandvik Coromant N123 H2-0400-0001-СП 1145, Coro Cut 1-2 Вметнете за Разделба е дел од Coro Cut 1-2 производ семејство.Со лесно поврзан над и под coolant на сите алатки, заедно со исклучително крути пролет стегање механизам, Coro Cut 1-2 обезбедува навистина безбедна и ефикасна обработка.Системот ги покрива сите разделба и grooving апликации во повеќето материјали, од стандардизирани жлебови да разделба исклучување и профилирање во топлина отпорни супер легури.