ZHYLing Плакарот Чување на Кутии-Густа Пластична Кутија за Складирање Чување Кутија со Капак Облека Складирање Кутија Голема Играчка Кутија Облека Ватенка Складирањ?
  • Ново

ZHYLing Плакарот Чување на Кутии-Густа Пластична Кутија за Складирање Чување Кутија со Капак Облека Складирање

DEN 671.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пластични облека складирање кутија гардероба складирање кутија големи опфатени облека кутија задебелена играчка складирање кутија за складирање кутија.Опфатени дизајн, прав и пепел, место облека, играчки, дребулии, итн., уредни и чисти, така што домот е повеќе чисти.Издржливи и отпорни на паѓање, PP материјал, силна и носат-отпорни, дебела и трајни, отпорни на деформација и деформација.Нив одлично за деца соби, колеџ dorm соби, condos, станови, апартмани, RVs и campers.Складирање кутија е совршен начин да accessorize, организирате, и зачувување на објекти во - дом, канцеларија, дома, канцеларија, тавански или други живеалишта.Користи сам или со коцка публикации , кабинет ,полици или shelving систем.Совршен за Секојдневна Организирање Најде неочекувана радост во домот организација зголемува полица и фиока простор и е идеален за занает материјали, капи, ракавици, чевли, кујна складирање, спална соба underbed складирање , училница, играчки, алатки и многу повеќе.Име на производ : PP материјал со капак складирање box Product боја : Беж , Сина , Pink Product материјал : PPProduct големина : околу 38.5 X26.7 X18.5cm Product тежина : околу 585g Product пакување : 1 X складирање box Features : PP материјал со капак кутија за складирање, може да бидат поставени за да зачувате простор, играчки, закуски, книги, облека и други предмети може да се чуваат, погоден за различни домови.Ние мерка рачно и тоа може да има грешка на 1-2 cm.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Таму би можело да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.Ние се придржуваат до принципот на прв клиент, ако наидат на проблеми во текот на купување или употреба, ве молиме контактирајте со нас.