[Apple MFi Заверена] Молња Дигитални AV Адаптер, HDMI 1080P Sync Екран Дигитален Аудио AV Конвертор + Полнење Порта, Компатибилен со iPhone, iPad, iPod, iphone на HDTV/Проектирање/Monitor Plug and Play
  • Ново

[Apple MFi Заверена] Молња Дигитални AV Адаптер, HDMI 1080P Sync Екран Дигитален Аудио AV Конвертор + Полнење

DEN 234.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【MFi Заверена】Молња да HDMI Адаптер овозможи поддршка за повеќе уреди,компатибилен со i Phone 7/7 Плус/8/8 плус/X/XR/XS/XS Max/11/11 pro/ 11 Про Max/XS Max/12 , iphone, i Pod, i Pad Серијата и други Молња 8 pin интерфејс уреди. (Ве молиме Имајте во предвид : Молња Полнење кабел МОРА да биде вклучен, пред да ја користите.). 【1080 P Видео step② : Plug да USB адаптер или штекер;step③ : Plug видиме порта за yourcompatible со Телефон / Pad / Pod;step④ : Кликнете на "доверба" и тоа ќе sync успешно.Пријателски Забелешка : (1)Овој Адаптер Осветлување Женската Порта Мора да биде Поврзан со Извор на Енергија за да ја Функцијата (се Препорачува 5 V/1А Осветлување Полнење преку USB Кабел). (2)Тој НЕ работи со Апликации кои имаат "HDCP" видео заштита на авторските права, како на пример Netflix, Премиерот видео, видео, HBO go, HULU и Хонда мотор.Она што Ќе Добиете : 1x Молња да HDMI Адаптер.12months на слободни враќа и животниот век ефикасна техничка поддршка.