Видео Кабел Златна Референца Кабелот за Напојување на ЕУ Schuko AC Кабел Слика 8 Oyaide P-079E/C-079 C7 Plug Лесен за Инсталација и Лесен за користење (Боја : C7 ЕУ Верзија, Должина : 2.0
  • Ново

Видео Кабел Златна Референца Кабелот за Напојување на ЕУ Schuko AC Кабел Слика 8 Oyaide P-079E/C-079 C7 Plug

DEN 540.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висок Крајот Перформанси , Audiophile Електрична Енергија Кабел за Аудио Опрема.Исклучително ниско ниво на бучава кат,ненадмината реализам, богата во амбиентниот детали во музика.Power Plug.Машки : Oyaide P-079 E ЕУ AC Приклучокот.Женски : Oyaide C-079 C7 Злато Позлатен месинг Моќ Приклучокот.