FENXIXI Домаќинство Sweeper Рака Притисни Правосмукалка Дома Мека Метла Поставите Комбинација Магија Метла Мрзливи Артефакт Dustpan & Ѓубре – Почиста (Боја : Зелена)
  • Ново

FENXIXI Домаќинство Sweeper Рака Притисни Правосмукалка Дома Мека Метла Поставите Комбинација Магија Метла Мрзливи

DEN 4332.48

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Една страна може да се управува, чисти без виткање завршена.Тенок тело, лесен за чистење на дното на мебел.Гума за гаргара, блиску до земјата, убедливо на подот без протекување.Анти-пропадна ролери, подобрување на триење и намалување на подот бучава.Со голем капацитет ѓубре за отпадоци, ѓубре не ќе падне кога чистење.Материјал : plastic Color класификација : зелена red Whether тоа е рачно изработени : Да※Сите стилови се постојано ажурирана, добредојдени да се влезе во продавница да buy Household вакуум убедливо машина рутински maintenance Filter чистење, вода-перат, намалување на следните замена трошоци.Страна четка, главниот четка ќе навивам по долго време, со 80 степени на врела вода, МИЛЕНИЧИЊА материјал автоматски ќе отскокнување назад.На прашина кутија на интелигентни sweeper зема 3 до 5 дена да се рачно депонија за ѓубре.Проверете вакуум модул, проверете движењето степен на повлече жица и секој се движат дел, проверете вакуум систем, проверете дали страна четка е оштетен и рамно, ако тоа е оштетена, треба да се замени и да се прилагоди во време, проверете дали sweeper филтер е здрав, и sweeper лого подмачкување точка се користи за подмачкување на лубриканти.Дозволете нашите производи помош ќе се чисти повеќе лесно.