Fuchsia-ништо лак - 0.5 oz Полна Големина Шише
  • Ново

Fuchsia-ништо лак - 0.5 oz Полна Големина Шише

DEN 170.88

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сјајот Полски.Се применуваат во 2-3 Палта За Најдобар Изглед.Не содржи Toluene, Формалдехид или Dibutyl Phthalate.Станот Четка за Лесна Апликација.Полна Големина 15 ml Шише.Постои еден во повеќето семејства.Тие тврдат дека ја имаат најдобрата смисла на стил, љубов да се даде облека совети, и да ви каже точно каде да купуваат, и она што е (и не) изгледаат добро за вас.Понекогаш тоа лице навистина е во знаете, но понекогаш тие се само топло хаос, и дека може да се направи семејството средби ох толку забавно!Fuchsia-ништо е поздрав на сите љубители на модата!Светла мешавина на multichrome снегулки започнете со fuchsia, и се префрли во нијанси на виолетова, магента и портокал.Оваа шушка сенка е совршена во текот на кремови во период од 1-2 палта, или сунѓер во 3-4 за целосно покривање.Тип : Multichrome Шушка Врвот Грб База : 5-Слободен Сјајот Оптоварување : Светло Сјајот Големина : Микро Препорачува Палта : 1-2 во текот на цврст крем лак Белешки : Употреба на тенка палта за најдобри резултати, се следи со брз сува врвот грб како Јасно На Врвот.