Професионални Миленичиња Куче Коса Тример Животинско Чешлање Clippers Мачка Машина Машина Хлапак домашно Милениче Мачка Куче Коса Смена Чешлање Алатка во Собата за К?
  • Ново

Професионални Миленичиња Куче Коса Тример Животинско Чешлање Clippers Мачка Машина Машина Хлапак домашно Милениче

DEN 1231.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

▶Безбедно и остар нож.Надгради нерѓосувачки челик фиксна ножеви и керамички движат ножеви обезбеди одлична своите перформанси.На ножот е остар доволно да се користи за долго време.Сечилото е пренослив, лесно да се замени и чиста. ▶Ниски вибрации, ултра-тивка дизајн.Бучавата на работа е само 50 db, помагање на домашни миленици остатокот увери дека тие веќе не се плаши од сечење на косата. ▶4 заштитна чешли (3мм / 6mm / 9mm / 12mm).Прилагодливи средување на чешел е погодна за средување на косата на различни должини.И монтажни водич чешел може брзо и лесно да го замени на чешел и зголемување на флексибилност. ▶Поедноставување на сложените нешта-лесни и cordless дизајн, можете да ги низ целата куќа, без жици вознемирувачки вас. ▶Ако вашето домашно милениче коса е долга и густа, потребно е да се сече со ножици прво, спротивно на електрична clipper може да се залепи и да не работат правилно.Оваа премија миленичиња чешлање clipper е ергономски, моќен и лесен за употреба миленичиња чешлање алатка.надгради нерѓосувачки челик фиксна ножеви и керамички движат ножеви достапни Одлична своите перформанси, доволно долго ножот за употреба, монтажни нож, лесно да се замени и чиста.Материјал : Пластични + Нерѓосувачки Steel Electric Fader Должина : 18cm / 7.09 "Машина Главата Ширина : 4.5 cm / 1.77 "Мотор Моќност : 12 WCharging Време : 2 Hours Full Моќ за Користење Време : 3 Hours Note : -Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.- Меѓународен транспорт не овозможуваат течности, превозот не содржи подмачкување на нафта.ви благодариме за вашето разбирање - Сите додатоци се под случај на дното.ве молиме да се провери и потврди тоа,благодарение толку многу.