UXZDX CUJUX Голема Брзина 1/1.5/2/2.5/3мм Челик, Титаниум Обложена Вежба Малку Сет 1/4 Хексадецимален месо тело Волфрам Карбид Пресврт Вежба Малку Моќ Алатка
  • Ново

UXZDX CUJUX Голема Брзина 1/1.5/2/2.5/3мм Челик, Титаниум Обложена Вежба Малку Сет 1/4 Хексадецимален месо тело

DEN 3483.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% сосема нов и висок квалитет.Хсс Вежба Малку Сет За Дрво, Пластика И Алуминиум.Идеален За DIY, Дома И Воопшто Градење/Инженерство Користење.Содржи големини : 1mm,1.5 мм,2mm,2,5 mm,3мм.Материјал : High Speed Челик со Титаниум обложена.