Фирма Многу Флексибилни со Голем Дијаметар Полиуретан Јасно Цевки за Храна, Пијалаци и Млечните Апликации - Внатрешен Дијаметар 6-1/4 - Надворешниот Дијаметар 6-5/16 - ft
  • Ново

Фирма Многу Флексибилни со Голем Дијаметар Полиуретан Јасно Цевки за Храна, Пијалаци и Млечните Апликации -

DEN 864.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Најчесто се користи за храна, пијалаци и млечните апликации.Дизајнирани да работат со различни преработка на храна задачи.На цевки можат да го издржат триење.Издржливи.Можат да издржат температури од -40° до 190° F.