XJJZS Хартиена Крпа Носителот - Бања Пешкир Бар Крпа Прстен/Управување со Држачот за Ѕид, самолепливи и Ѕид за Дупчење, од Нерѓосувачки
  • Ново

XJJZS Хартиена Крпа Носителот - Бања Пешкир Бар Крпа Прстен/Управување со Држачот за Ѕид, самолепливи и Ѕид

DEN 3758.16

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★Направени од не ' рѓосувачки челик за да се обезбеди квалитетот и долговечноста во влажни временски услови. ★Ѕидот-монтирани хартиена крпа носителот заштедува простор и ја прави вашата бања ефикасен и удобен во незамисливи начини. ★Самолепливи се тркалаат носителот, лесно да го инсталирате, нема дупки во ѕидот, не комплициран процесот на инсталација.Заврши инсталацијата во 30 секунди!. ★Заградата е само погодна за мазни површини и не се однесува на меки или нерамни површини. ★Погодни за спални соби, бањи, бањи, бањи, кујни.Име : Хартиена крпа holder Style : Нордиските style Material : нерѓосувачки steel Surface технологија : директно жица drawing Installation метод : лепило installation Made од не ' рѓосувачки челик за да се обезбеди квалитетот и долговечноста во влажни временски услови.Ѕидот-монтирани хартиена крпа носителот заштедува простор и ја прави вашата бања ефикасен и удобен во незамисливи начини.Самолепливи се тркалаат носителот, лесно да го инсталирате, нема дупки во ѕидот, не комплициран процесот на инсталација.Заврши инсталацијата во 30 секунди! .Протезата е само погодна за мазни површини и не се однесува на меки или нерамни површини.Погоден за спални соби, бањи, бањи, бањи, кујни.Совет : јас ќе ви обезбеди најдобар квалитет на производите и најдобрите клиент искуство.Ако не сте целосно задоволни, ве молиме слободно контактирајте со нас, на сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа.Таму може да биде малку боја разлика предизвика на осветленост.