Dewhel 1 компјутер СП-13 CF13 EP34 3 Pin Електронски Flasher Поправи 12V 0.02 A-20A За LED Пак Сигнал Светилки Хипер Трепка Флеш Без Блиц
  • Ново

Dewhel 1 компјутер СП-13 CF13 EP34 3 Pin Електронски Flasher Поправи 12V 0.02 A-20A За LED Пак Сигнал Светилки

DEN 182.16

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

3 pin CF13 Л-02 EP34 DC 12 V LED Flasher Реле.Погоден за Возврат Сигнал, Blinker Светлина.Номиналниот Напон : 12 V Оперативен Напон : 11 V..15 V.Префрлете се на струјата : 0.02 A - 20 A Max.Струја : 20 A.Терминали Број : 3 Терминали;Димензии : 30 х 30 x 30мм/1.2" x 1.2" x 1.2" (L*W*H).CF13 карактеристики за парче од 3-pin Електронски LED 12 V Flasher Реле Фикс за Возврат Сигнал, Blinker Светлина.Овој ќе се реши, ПРЕДВОДЕНА поврзани со претвори сигнал проблеми како што се брзиот трепка, не трепка, или сијалица толпата надвор предупредување на табла.Овие се дизајнирани за повеќето 3-pin Јапонски конфигурации.Едноставно Приклучете N' Play.