RefrigiWear Замрзнувач Работ Маскирани Sweatshirt, Zip-Up Качулка за Мажи и Жени
  • Ново

RefrigiWear Замрзнувач Работ Маскирани Sweatshirt, Zip-Up Качулка за Мажи и Жени

DEN 3274.08

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 3-СЛОЈ ИЗОЛИРАНИ КАЧУЛКА : Се сериозни заштита и топлина во екстремно ладни услови со нашите pullover качулка за мажите и жените.На надворешната школка има 310-грам руно се вклопуваат, и дополнителни 120 g на полиестер и 170-грам џерси поврзана обидел да бидете заштитени од силни ветрови.ТЕШКО ЛАДНИ ВРЕМЕНСКИ услови КАЧУЛКА : да се Чува надвор екстремни зимски временски услови елементи со нашите правец-отпорни и силна работа качулка за мажите и жените.3 слоеви на заштита и изолирани худ јака ти ги загрева и подготвени да одите.Дури и најсилните правец нема да се намали во текот на оваа трајни workwear.ЛЕСНО ДА се НОСАТ & ОТСТРАНИ : A full-zip затворање прави оваа тешка качулка едноставен и брз да се стави на и да ги отстраните.3 слоеви ти ги загрева и се подготвени да се дојде до работа.Можете исто така да лесно да се носат други потребни работи опрема со овој наредени качулка, како што се маска или на еден пар на ракавици.МЕМОРИЈА и ДОДАДЕ ЗАШТИТА : Секој дебел качулка има 2 изолирани рака-потоплите пред џебови и 2-кабина молив џеб на левиот ракав кои можат да имаат мали предмети, како што се вашиот паричник и мобилен телефон.Приложените руно-наредени хаубата има drawstrings дека се повлече хауба безбедно над главата.РАЗНОВРСНА ZIP-UP КАЧУЛКА : Со мисловните сребро цевки и вар Hi Vis рамо панели на оваа жените и мажите е zip-up качулка, ќе се види каде ќе работат.Палецот дупки во ребрести поврзана ракави печат излезе drafts, и Контрола Помогне на ракавите помага можете безбедно носат предметите на работа.