ZHENGGUIFANG ZGF-BR 1Pc Посебни Обичај ПОМ Опрема 1M 10 Заби 11 12 13 14 до 25 26 27 28 29 Заби за Механички Брзини Поправка Делови (Дупка со Дијаметар : 3.17 мм, Број на Заби : 12 Заби)
  • Ново

ZHENGGUIFANG ZGF-BR 1Pc Посебни Обичај ПОМ Опрема 1M 10 Заби 11 12 13 14 до 25 26 27 28 29 Заби за Механички

DEN 504.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Answer : ___________________________ NOTE : 1. цената за 1 Парче, превозот со стандардни целосно следење на информации. 2. Ова е обичај прави производот, производство е ограничен.Опрема образец дизајн и употреба цената е висока, па цена за примерок е скапо.Modoule : 1 M.Материјал : ПОМ.Дијаметар на дупка На : 3/ 3.17/ 4/ 5/ 6/ 6.35/ 7/ 8/ 9/ 10/ 11/ 12. Answer : ___________________________ NOTE : 1. цената за 1 Парче, превозот со стандардни целосно следење на информации 2. Ова е обичај прави производот, производство е ограничен.Опрема образец дизајн и употреба цената е висока, па цена за примерок е скапо.Modoule : 1 MMaterial : POMDiameter на дупка На : 3/ 3.17/ 4/ 5/ 6/ 6.35/ 7/ 8/ 9/ 10/ 11/ 12.