MODBE Убавина Зголеми Шминка Огледало & Безжичен Полнач Powerbank со LED
  • Ново

MODBE Убавина Зголеми Шминка Огледало & Безжичен Полнач Powerbank со LED

DEN 712.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

5000mah батеријата, безжичен полнач, целосно wireless, LED светло, лесни, зголемена огледало, брзо полнење, powerbank.Воведување на Убавината Зголеми Совршен за патување или за секојдневна употреба, Убавината Поттик е крајната суета огледало никогаш не сакаат да ја напушти куќата без.Достапни во еден софистициран и радосна мат розова, оваа суета огледало, исто така, функционира како безжично полнење подлога и моќ банка за не-безжични полнење телефони.Убавината Зголеми карактеристики моќен 5000m Ah батеријата, dual компактен ретровизори со зголемување и LED суета rim за примена на шминка во темница.Убавината може да се Зголеми за безжично полнење на телефонот без да биде вклучен во извор на енергија.Карактеристики : -Безжични Полнење Подлога -5000m Ah батерија -Полнење преку USB Порт -USB-C Полнење Порт -LED Осветлување -Dual Компактен Огледала Вклучува : -MODBE Убавина Поттик -USB-C Полнење Кабел -Прирачник за Корисникот.