РКА 11 Делта Про Само 11,6 Инчен Quad-Core 2GB RAM меморија, 32GB Меморија IPS 1366 x 768 екран осетлив на допир WiFi, Bluetooth со Монтажни Тастатура за Андроид 9.0 Таблета (Само 11,6, Сина)
  • Ново

РКА 11 Делта Про Само 11,6 Инчен Quad-Core 2GB RAM меморија, 32GB Меморија IPS 1366 x 768 екран осетлив на допир

DEN 5518.32

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.РАЗНОВРСНА : го Добиете најдоброто од двата света и употреба, како ниту една таблета/компјутер или лаптоп со лесно отстранување на тастатурата.БРЗИНА : 1.3 GHz, 4 Quad-Core Процесор. 1366x768 екран осетлив на допир Екран (само 11,6").На животниот век на батеријата до 6 часа.ВГРАДЕН : 2 GB RAM меморија, 32 GB Флеш Меморија за Складирање (Micro SD-да се прошири до 128 GB), Dual 2 MP Предна/Задна Камера, Полн USB и Микро USB приклучок, Bluetooth, и Батерија.ЗА РАБОТА ИЛИ ИГРА : Останете ефикасно со Android OS 10 и претходно инсталирани апликации достапни на допир на прстите.Компатибилен со Google Play.ВКЛУЧУВА : Бесплатно патување на тастатурата и AC адаптер.Пристаништа/Приклучоци : Микро USB, Полн USB, слот за Micro SD картичка, 3.5 mm џек за Слушалки, Микрофон, DC џек.РКА само 11,6" Делта Про (2-во-1) Таблета со Монтажни Тастатурата - 32 GB Андроид 10 - (RCT6613 W23 PH6) : Запознавање на РКА 11 Делта Про 2-во-1 таблета/лаптоп со монтажни тастатура.11 Делта Про работи на Android 10 и се изложуваат на оперативниот систем е сосема нов материјал дизајн.Очаровам вашите очи со Делта Про е неверојатно јасно, само 11,6-инчен екран со висока дефиниција.Импресивната 1.3 GHz quad core процесор е доволно моќно за да ја зумирате преку апликации и задачи.Брзо ажурирање на вашиот социјален статус, компонира пораки и да отидете на Web со кој се одвојува за тастатура и вградениот trackpad.Без никаков напор транзиција на РКА 11 Делта Про во самостојна таблета со detaching на тастатура.Вие исто така може да клупа таблета на тастатурата во многу позиции за да одговараат на вашите потреби или наменета употреба.Употреба на таблета е Bluetooth функционалност за спарување и поврзување со други Bluetooth-от уреди.