Orly Frenemy Помине Лак, 0.6 Унца
  • Ново

Orly Frenemy Помине Лак, 0.6 Унца

DEN 282.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дава сјајни и брилијантен боја за нокти.Долготрајни.За употреба, се тресат и и се применува.Ова е долго носење на формула со дупка со местење технологија.Тоа е екипа на бои се движи од класичен cremes да хипер светла и flashy блеска за fabulously флексибилни маникир.Тоа е дупка со одредување на технологија.