Seafrogs 130FT/40m Подводни Случај на Камерата, Нуркање Водоотпорен Камера Домување случај за Sony A7C (Компатибилни Објективи 90mm)
  • Ново

Seafrogs 130FT/40m Подводни Случај на Камерата, Нуркање Водоотпорен Камера Домување случај за Sony A7C (Компатибилни

DEN 11543.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

HD објектив со високи transmittance го прави овој водоотпорен случај совршен за правење на јасна снимање подводни.Професионален Дизајн:Специјално дизајнирани за Sony A7 C (Компатибилни Објективи 90mm), Лесно да работат на блендата/копчето или изберете звук/ копче за Режим на копчето подводни со надворешен копчето.Оваа FL60 леќа може да бидат исти со фокус прстен на FT28-70 мм, кој е компатибилен со FT28-70 мм (f/3.Преносни и Лесен за Инсталација : домување случај се светлина во тежина, кои се погодни да се преземат за да се насекаде и лесен за употреба.На FL28 леќа цилиндар може да одговара на фокус прстен на FT10-18mm & ft 28-60mm, која може да биде компатибилен со објективот на FT10-18mm & ft 28-60mm.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Оваа FL1650 леќа барел може да се исти со фокус прстен на FT16-50 мм, кои можат да бидат компатибилни со објективот на FT16-50 mm (f/3.Тоа е најдобар подарок за надворешна ентузијаст.Телото на домување случај е направен од висок квалитет на КОМПЈУТЕР пластика, која е цврсти доволно да се заштити вашата камера против големо влијание капки, вдлабнатини и гребнатини.Оваа FL18150 леќа може да бидат исти со фокус прстен на FT90mm, која може да биде компатибилен со објективот на FT90 mm (Fe 2.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Целосна Заштита:објективот на домување случај е направена од ултра-дебелина темпериран стакло за да се обезбеди јасно снимањето ефект и да се спречи нивното влијание.Фирма домување случај обезбедува крајната заштита за вашиот Sony за време на екстремни активности на отворено и длабока вода за нуркање.Само отворете го случај, се стави во камерата и потоа затворете го случај.