Cuccio Про во Прав полски Натопи - Црвена W/ Портокалови Нијанси - Лак на Ноктите за Маникир/Педикир, Лесно & Брза Апликација/Отстранување - Не ДОВЕДЕ/UV Светлина е Потребн
  • Ново

Cuccio Про во Прав полски Натопи - Црвена W/ Портокалови Нијанси - Лак на Ноктите за Маникир/Педикир, Лесно

DEN 321.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СЕ ПОСТИГНЕ РАЗМЕНА НА ИНСТАНТ БОЈА PAYOFF.Овој луксузен лак во прав дава чист пигмент на нокти со минимален напор.ИСКУСТВО ТРАЈНИ РЕЗУЛТАТИ.Оваа помине во прав полски останува во место со неговата силна формулација за да се осигура вашата mani-pedi трае.ПРОФЕСИОНАЛНИ ОДДЕЛЕНИЕ нуди надминување wearability на полски и е значително полесно да се отстрани од гел.Нашите формулација има пофини жито од типичен Акрилик во прав и се лепат на ноктите плоча користејќи лепак нарекува cyanoacrylate, кој е, исто така, главната состојка во Krazy Лепак.Овој систем користи специјално формулиран смоли, држава на уметноста трите активатори & фино мелени, високо пигментирани прав кој се создаде супер жив ноктите боја, со непобедлива висок сјај сјај.Техниката е едноставно, брзо и лесно да се применуваат, тоа е мирис за слободни и ви дава до 14 дена од денот на професионални ноктите боја со трајност на гел и трајност на акрил.