Поставете A14 Erbs расчистуваме Detox Шампон 230 Erbs Добар Ден Секој Ден Шампон DHL EXPRESS Со Thaigiftshop [Добиете Бесплатно Домати Лицето Маска]
  • Ново

Поставете A14 Erbs расчистуваме Detox Шампон 230 Erbs Добар Ден Секој Ден Шампон DHL EXPRESS Со Thaigiftshop

DEN 2505.84

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

➤ Оваа група се вклучени со : Erbs Добар Ден Секој Ден Шампон & клима уред во Вредност Поставите Вар и Маслиново Негуваат Здрави Среќни Коса. ➤ Erbs расчистуваме Detox Шампон 230 ml.Против Опаѓање На Косата Јадев Здрава Коса. ➤ Даде на вашата коса жив и нежни пенливата секое утро со овој ценет сет на Добар Ден Шампон & клима уред, помеша со Вар и Маслиново да се задржи здравата коса среќен и допир на Нане за да се разбуди својата душа!Сет се состои од : 1. ➤ Добар Ден Шампон 230 ml 1 buc. ➤ 2. Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена)Даде на вашата коса жив и нежни пенливата секое утро со овој ценет сет на Добар Ден Шампон & клима уред, помеша со Вар и Маслиново да се задржи здравата коса среќен и допир на Нане за да се разбуди својата душа!Сет се состои од : 1. Добар Ден Шампон 230 ml 1 buc.2. Добар Ден клима уред 140 ml 1 buc.Погоден за сите типови коса.Главни карактеристики : Шампон чисти длабоко.Помош detox се елиминираат токсините од загадување.И се измијат силикони или вишокот на остатоци.Дека има акумулирано од употребата на стил и производи кои се причина за губење на косата.Големина : 230ml/Шише.Како да го користите : се Користи за миење на вашата коса еднаш неделно.За да се отстрани вишокот на остатоци се Мијат и се чувствуваат коса светлина и косата малку.Поради тоа што има изми вишокот остатоци и силикони.Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена)Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена).