N / C Милениче Ноктите полирање, лак, Електрични миленичиња Нокти Инструмент, Батерија USB, Брзо и ефикасно, Бела
  • Ново

N / C Милениче Ноктите полирање, лак, Електрични миленичиња Нокти Инструмент, Батерија USB, Брзо и ефикасно,

DEN 2397.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Нашите миленичиња нокти полирач има никаква бучава, никакви ниски вибрации, ниски вибрации, несвесно, ноктите движење на бучава на симпатична миленичиња е околу 50 децибели. ●Ова домашно милениче електрични помине полирач е погодна за различни видови на домашни миленици.Без разлика колку е голема или мала, можете да го заштитите вашиот живот како симпатична миленичиња.Порт 1 : Погоден за мали домашни миленици; Порт 2 : Погодна за средни и големи домашни миленици; Порта 3 : Погоден за брз мелење. ●Мулти-компатибилност, USB приклучок, компатибилен со полнење компатибилен со компјутер, мобилен телефон полнач, мобилен моќ USB џек, голем капацитет еколошки литиум батерија со капацитет од 600 m Ah, 240 часа по час. ●Со брзо и бавно, две брзина на прилагодување.Првиот и вториот брзини се погодни за мали домашни миленици, и вториот степен на пренос е погодна за средни и големи домашни миленици. ●Сме полни со самодоверба во нашите производи.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви обезбедиме со 24-часовен професионална услуга по продажбата. ●Ова електрична куче помине clippers може да го намали вашиот ноктите уредно, лесно и безболно.Нема потреба да се грижите за прекумерни намалувања, непријатни болки и крварење.Миленичиња нокти мелница е дизајниран да се полни преку USB, кој е лесен за полнење.●Име на производ : Батерија миленичиња нокти polishspecification : Батерија : Вграден-во battery Charging метод : USB charging Charging време : 2 hours Color : црна и white Size : 5.11 инчи * 1.10 инчи●Производи вклучуваат : 1 *Миленичиња нокти polisher1 * USB cable1 *Прирачник за Корисникот●Совети : Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме да дозволи отстапување од 0-2cm.Ви благодариме!Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на сликата.