ECSWP Платно Перење Складирање Забавува Количка за Големи Облека Перење Кошница за Отпадоци со Тркала и Капак
  • Ново

ECSWP Платно Перење Складирање Забавува Количка за Големи Облека Перење Кошница за Отпадоци со Тркала и Капак

DEN 3005.28

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Разноврсна торба со количка за дизајн за лесно складирање кога не е во употреба.Тркала со сопирање дизајн, лесно да се движат по случаен избор.Moistureproof, waterpoof и dustproof, идеален домаќинство потребата за секојдневно користење.Задебелена ЈП, крпа, и челична рамка за слободни стои цврсто.Голем капацитет за складирање на повеќе облека или предмети.Совршен за расадници, перење соби, плакари, спални соби, ученичките домови, и повеќе.Боја : Бела.Материјал : Оксфорд ткаенина.Големина : Прибл. 55 x 36cm.Разноврсна торба со количка за дизајн за лесно складирање кога не е во употреба.Тркала со сопирање дизајн, лесно да се движат по случаен избор.Moistureproof, waterpoof и dustproof, идеален домаќинство потребата за секојдневно користење.Задебелена ЈП, крпа, и челична рамка за слободни стои цврсто.Голем капацитет за складирање на повеќе облека или предмети.Совршен за расадници, перење соби, плакари, спални соби, ученичките домови, и повеќе.Пакет Including1 x складирање case100% сосема нов.пакување листа : 1* чување кошница.