Fycooler 12pcs Дрвени Блокови Коцки - 2 инчен Дрвени Коцки Недовршени Природно Дрво Блокови Резба Сликарство Whittling Basswood за Уметност/Занаети/Класа Проект-Дома, DIY Материјал?
  • Ново

Fycooler 12pcs Дрвени Блокови Коцки - 2 инчен Дрвени Коцки Недовршени Природно Дрво Блокови Резба Сликарство

DEN 323.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

◕‿◕ ДЕТЕ-FRIENDLY Дизајн забава, персоналните креации, имагинација,и импресивна училиште/класа проекти со овие 1 инчен природни дрвени коцки.Нивната мазна раска-слободна површина го прави идеален за crafters на сите нивоа. ◕‿◕РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА 12 Pcs Големи димензии 2 инчен Природни Basswood.Нашите дрво блокови може да се користи за загатка на одлуки, игра коцки, името се прикажува, градежни блокови, образование, се прикажуваат слики, и многу повеќе.Можностите се бескрајни!. ◕‿◕ПОДГОТВЕНИ ДА ЗАНАЕТ Додадете свој завршувањето на допир на овие непречено изшкуркан дрвени коцки, кои се едноставни да се наслика, подготвени да дамка, и да се забавуваат да го персонализирате да се создаде уникатен занаети и keepsakes. ◕‿◕ПРИРОДНО ДРВО ТОНОВИ На природно дрво тонови на овие блокови не се само естетски пријатни, но се совршени за многу користи само како што се.Идеален за селски décor или партија дополнувања!Да се изгради природни смисла чувство,ова е добар избор. ◕‿◕СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ Сите производи од Fycooler врши поголема контрола на квалитетот на процесот за да се осигураме дека нашите клиенти секогаш да примате објекти од највисок квалитет.Ако не ги задоволи производи,вие може да добиете наплата веднаш!Ве молиме НЕ Грижете се Buyying !. 12pcs 2inch голема големина недовршени блокови, дрвени коцки.Секој блок е 2 инчи во должина, ширина и висина.Овие недовршени блокови се направени од бор дрво со мазни површини, целосно изшкуркан надолу и круг рабови.Вие не треба да наидат на splinters.Овие блокови ќе оди совршен за уметности и занаети во класа соба, броење, прикажување на слики, лични симболи, décor партија или дополнувања.Или било Дома, DIY занает набавки, Може да се користи за да работат на вашиот уметнички вештини добро.Ограничувањата се бескрајни.Fycooler производи се направени од 100% вистински дрво и во согласност со сите меѓународни играчка стандарди за безбедност.