VINFANY 1-3мм Коса Clipper Чешли за Philips QC5510 QC5530 QC5550 QC5560 QC5570 QC5580
  • Ново

VINFANY 1-3мм Коса Clipper Чешли за Philips QC5510 QC5530 QC5550 QC5560 QC5570 QC5580

DEN 347.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

➤Сосема Нов и Висок Квалитет : Направени од страна на VINFANY.Ние нудиме сосема нов и висок квалитет на косата clippers чешли да го замени стариот чешли. ➤Сечење Должина : 1-3мм.Одберете и брави вашиот посакуваната должина рамките на разновиден спектар на можни должини. ➤Компатибилен : Дизајнирани за Philips QC5510 QC5530 QC5550 QC5560 QC5570 QC5580. Било прашање со моделот не двоумете се да контактирате со нас. ➤Ги зачувате Вашите Пари : Наместо за купување на нова коса clipper, да се добие на косата clipper чешел guard за добра изведба.Ние ви препорачуваме да го замени коса clipper прилог на секои 2 години за оптимални перформанси. ➤Пакет и Сервис : 1 PC коса clipper чешел и нашите VINFANY 3-месечно Пријателски услуги на клиентите.Секој производ/order/превозот прашање ве молиме не двоумете се да контактирате како што се 24 часа на интернет.Целото семејство коса стил, една рака контрола.Безбеден, чист, здрав.Се создаде фризура дома и да го покаже вашата личност.Заштедат време и напор, без чекање.Промовирање на родител-дете односи и семејството чувства.Направени од страна на VINFANY.Ние нудиме сосема нов и висок квалитет на косата clippers чешли да го замени стариот чешли.Наместо купување на нова коса clipper, да се добие на косата clipper чешел guard за добра изведба.Ние ви препорачуваме да го замени коса clipper прилог на секои 2 години за оптимални перформанси.