YCZDG Пост-Модерни Сина Ресторан, Кафе Стакло Потоп Светлината LED Декоративни Светлина Бар Една Глава од Поплави Светлина
  • Ново

YCZDG Пост-Модерни Сина Ресторан, Кафе Стакло Потоп Светлината LED Декоративни Светлина Бар Една Глава од Поплави

DEN 14462.16

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 15*40cm; должината на синџирот е 130cm.Око за заштита : единствен син худ дизајн има добра светлина, и има добар заштитен ефект, што може да ја спречи заслепувачка светлина од директно внесување на вашите очи.абажур : направен од хардвер абажур, трајни, висока температура и деформација отпор.Материјал : стакло*хардвер.Широк спектар на употреба : широко се користат во кафетерии, хотели, ресторани, итн.Големина : 15*40cm; должината на синџирот е 130cm.Око за заштита : единствен син худ дизајн има добра светлина, и има добар заштитен ефект, што може да ја спречи заслепувачка светлина од директно внесување на вашите очи.абажур : направен од хардвер абажур, трајни, висока температура и деформација отпор.Материјал : стакло*хардвер.Широк спектар на употреба : широко се користат во кафетерии, хотели, ресторани, итн.Тоа е многу погодна како декорација на вашата соба и создава пријатна атмосфера; дизајнот е елегантен и modern Process : висока температура на печење лак.Извор на светлина : E27 завртка устата.Сијалица : не included Voltage : 110-240v Does не вклучуваат светло source Sell само на главни производи, а не на други производи.