BONAVENTURA Компактно Огледало [Anemone Пурпурна] BCMT1-СТП
  • Ново

BONAVENTURA Компактно Огледало [Anemone Пурпурна] BCMT1-СТП

DEN 1200.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Материјал】Shrunken Теле Кожа.ЕВРОПСКАТА КОЖА - Автентичен полно зрно shrunken теле кожа од престижниот германски tannery, PERLINGER.Сакана од куќа име кожа брендови за своите живописни бои и меки природни допир, оваа full-жито кожа ќе возраст убаво како што се развива природно патина. 【Дизајн】компактно огледало кое може да се користи како шарм за да се акцент вашата торба.Поради неговата slidable и тенок дизајн, може да се носат во торба, без да се гломазна.Тоа е исто така погодно кога сакате да римејк на вашата шминка на движење. 【Големина】 должина беа 25,5 см (на рака дел : 20 cm), со дијаметар од 5.8 cm, огледало дел : дијаметар 3.8 cm / тежина : 23 г. 【Поправка услуга】Ако се регистрирате гаранцијата на вашиот производ од BONAVENTURA официјална веб-страница, на работ боја поправки ќе бидат вклучени во овој сервис.BONAVENTURA Компактно Огледало [Anemone Пурпурна].