Надзор камери Следи со Камера, Безжичен Интелигентен Монитор, Мини Камерата ги Следи, Изградена-во Литиум Батерија HD Камера, Бела, 64G Меморија Следење
  • Ново

Надзор камери Следи со Камера, Безжичен Интелигентен Монитор, Мини Камерата ги Следи, Изградена-во Литиум Батерија

DEN 2032.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Двонасочна говорна спогодба : производот е глас прилагодувања кои ви овозможуваат да разговарате со вашето семејство, дури и во друго место.Магнетни адсорпција : производот е инсталиран со магнетна адсорпција, избегнување на проблеми на удирање, и аголот на производот може да се прилагоди произволно.Ниско потрошувачка на енергија : производот е вградена литиум батерија.Кога батеријата е мртов, само поврзете го кабелот за напојување за автоматски да го наплатат.Аларм систем : производот е човечко-уреди со покажувач на истражувањето систем.Кога производот ќе го открие некој поминува страна, таа автоматски ќе го пренесат сликата на вашиот мобилен телефон.Складирање функција : производот е ставен со 64 G мемориска картичка, која може да се спаси видеа, и можете да видите на видео репродукција во било кое време.Кога ќе излезе, дали вие се грижите за ситуацијата дома?Нашиот производ ви овозможува да видите што се случува во вашиот дом преку вашиот мобилен телефон, дури и ако сте во друго место.Име на производ : Ниска Моќност Водоотпорен HD Камера Производ во боја : бела Производ пиксели : 1080dpi Резолуција : 1920 * 1080 Производ предности : глас спогодба, магнетни адсорпција, изградена-во литиум батерија, dustproof, и водоотпорен, high-definition инфраред ноќ визија, итн.