Knipex 68 01 180 SB Крајот Сечење Nippers 7,09 во блистер пакување
  • Ново

Knipex 68 01 180 SB Крајот Сечење Nippers 7,09 во блистер пакување

DEN 1113.84

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Глава форма обезбедува оптимизиран движење кога затегнување челик мрежа јазли за време на армирано-бетонски работи.Со сечење на рабови за меки и тврди жица.Сечење на рабови дополнително Појачани; сечење на работ цврстина Прибл. 61 HRC.Глава форма обезбедува оптимизиран движење кога затегнување челик мрежа јазли за време на армирано-бетонски работи.Со сечење на рабови за меки и тврди жица.Сечење на рабови дополнително појачани; сечење на работ цврстина прибл. 61 HRC.