Kerasal Интензивна Поправка Нога Маска Нога Маска за Испукани Потпетици и Сува Нозе, Шест (Пар), 6 Count
  • Ново

Kerasal Интензивна Поправка Нога Маска Нога Маска за Испукани Потпетици и Сува Нозе, Шест (Пар), 6 Count

DEN 723.84

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Шест парови на Kerasal Интензивна Поправка Нога Маски.Нога маска видливо го подобрува разбиена потпетици и сува нозе.Маски содржат масло од чајно дрво, камилица, шеј путер и алое да разлиствам и придавам влогови на сува кожа.Нога exfoliator доаѓа во еден пар на погодно маски за едноставна апликација.Место на кожата маска на нозе и нека отстои 20 минути.Гледаат и чувствуваат разликата во нозете со Kerasal Интензивна Поправка Нога Маски.Дизајниран за спа-како третман дома, овие нога exfoliator маски направи видливи разлики во разбиена потпетици и сува нозе.Овие exfoliant нога производи за нега се збогатен со масло од чајно дрво, камилица, шеј путер и алое нежно да разлиствам и длабоко влогови вашите нозе.Направена во премиум нога маска, оваа нога крем производ оди на лесно, обезбедување на moisturizers на нога крем во удобен маска.Едноставно применуваат маски на нозете за 20 минути.Ги следат во чекор со нога лосион за уште повеќе moisturization.Во прилог на Интензивна Поправка нога маски, Kerasal нуди голем број на нога производи за нега, вклучувајќи го Помине Обновување и Мулти-Цел Помине Поправка.