WSJMJ PS4 Двојна Контролер Станица за Полнење, PS4 Игри Приклучете го Полначот Стојат Носителот, со LED Двојно Полнење преку USB Полнач Докинг Станица се Застане, за PS4/ PS4 Pro/
  • Ново

WSJMJ PS4 Двојна Контролер Станица за Полнење, PS4 Игри Приклучете го Полначот Стојат Носителот, со LED Двојно

DEN 335.28

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дали сте уморни од заборавајќи да го приклучиш во вашиот контролори и се обидува да се најде на USB кабел за полнење на нив?Ако имате PS4, што може да се знае колку често се прави нејзината моќ се гладни, и како проблематично е да се добие ги наплаќа.Зачувај вашето време и да добиете повеќе забава.❤[УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ] Овој PS4 контролер полначот се компатибилни со ps4 gamepad/ps4 про конзола gamepad/ps4 тенок конзола gamepad контролер.Насочат дизајн изгледа мазна и кул.Со овој мултифункционален станица за полнење, можете секогаш да бидете сигурни дека ќе имаат 2 контролори дека се подготвени да си одат.Оваа PS4 полнење на обвинителна клупа, дозволувајќи им наплаќаат два контролори истовремено.Пакетот вклучува 1 x PS4 Контролер за Полнење на обвинителна Клупа, 1 x Полнење преку USB Кабел, 1 x База (не се вклучени PS4 Безжичен Контролер).PS4 контролер полначот не само што ви овозможува да целосно да ја наполните 2 уреди брзо во исто време, но станува вашиот контролори на десктоп организиран tidily.Само оди да уживаат континуиран игра играње и додава искра на технологијата на вашето работно биро!. ❤[PS4 Двојна Полначот & Полнење Брзо]PS4 контролер полначот ви овозможува да ја полните два PS4 контролори истовремено без да се поврзете на PS4 систем. ❤[Исто така Корисни Контролер Носителот]Повеќе од едноставен полнач, но исто така корисен за складирање на носителот, идеални за зачувување на вашиот простор за складирање на вашиот контролори кога вие не сте играње. Стави игра контролер на полначот со правилна позиција. 4 анти-пропадна влошки на дното и хоризонтална дизајн чувајте го полначот во место и заштита на вашиот полнење клупа од менувањето и паѓа. Поврзете го полначот со адаптер или други напојување со помош на USB-кабел. ❤[Контролер Стојат]Повеќе од едноставна PS4 полнач, но исто така корисни контролер држачот.Одличен начин за зачувување на вашите PS4 контролер кога не е во употреба.