upscreen. Рефлексија Shield Мат Екран Заштитник за Cubot C3, Мат и Анти-Отсјај, Силна Нула Заштита, Multitouch Оптимизиран
  • Ново

upscreen. Рефлексија Shield Мат Екран Заштитник за Cubot C3, Мат и Анти-Отсјај, Силна Нула Заштита, Multitouch

DEN 431.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЗАБЕЛЕШКА : Ако вашиот уред има криви рабовите на екранот, филмот е намерно намалување помала од екранот.Еден пакет (сет) содржи : 1 upscreen Одраз Shield Мат Екран Заштитник, 1 Чистење Избрише, 1 Мазнење Картичка, 1 Влажна Подлога, 1 Прашина Смена, 3 Водич Налепници, Инструкции за Инсталација.Multitouch оптимизиран, Силна Нула Заштита.Лесно, Балон-Бесплатна Инсталација, Мат и Анти-Отсјај.Анти-Отпечаток.