Дете Trax Вистински Апаратури Деца Рециклирање Камион Интерактивни Прошетаат По Играчка, Деца на Возраст Од 1,5-4 Години, 6 Volt за Батеријата и Полначот, Звучни Ефекти, 9 ?
  • Ново

Дете Trax Вистински Апаратури Деца Рециклирање Камион Интерактивни Прошетаат По Играчка, Деца на Возраст Од

DEN 952.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Го спаси денот (и земја) преку помагање на оваа еден-на-еден вид камион собере сите рециклирање!.Над 100 гласовни линии и звучни ефекти, вклучувајќи 1 испеана песна и 2 instrumentals; движење на устата и очите се направи интерактивно искуство. 9 рециклираат додатоци опфатени; камион реагира кога ќе го вметнете некој додаток во форма сортирање слот.Работа лост да шутнат од вашиот рециклирање дестинации. 1 напред брзина, притисни на копчето диск.Помогне да заштедите ден и земјата со интерактивни Вистински Апаратури за Рециклирање на Камион вози-на играчка од Дете Trax.Оваа обучувачи-големина рециклирање камион има голема личност, кој повеќе од 100 гласовни линии, звучни ефекти, песни и изрази врз основа на интеракции со вашето дете.Девет рециклираат додатоци се вклучени за собирање и сортирање.На камионот притисни копче за забрзување е лесно за малку раце да работат, додека максимална брзина од 1.5 MPH обезбедува совршен спој на забава и безбедност.Моќта Trax гума влечење за дресот на гуми задржи вози непречено и стабилна.И не заборавајте, на Рециклирање Камион доаѓа со батерија 6-volt батеријата и ѕидни држачи па на забавата никогаш не треба да престане за долго.Рециклирање никогаш не е повеќе да се забавуваат!Направи изведба значајно со Вистински Апаратури за Рециклирање на Камион со Дете Trax.Над 100 гласовни линии и звучни ефекти, вклучувајќи 1 испеана песна и 2 instrumentals.На камионот се движат устата и очите се направи интерактивно искуство.Камионот реагира кога ќе го вметнете некој додаток во форма сортирање слот.Кога работата се врши, се повлече рачката на депонија од сите рециклирање за ден.Лесно притисни копче за забрзување е лесно за малку раце да се вози.Оди напред со брзина од 1.5 МЗ, додека Моќ Trax гума влечење за дресот на гуми задржи вози непречено и стабилна.