Ergocar Ултразвучно U-Облик Деца Електрични четки за заби, Цртан филм Мека Децата Автоматски Четка за заби, USB Полнач, 360° Белење, IPX7 Водоотпорен, 3 Начини за 7-15 Век
  • Ново

Ergocar Ултразвучно U-Облик Деца Електрични четки за заби, Цртан филм Мека Децата Автоматски Четка за заби,

DEN 839.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Ергономски U-облик Четка Главата】 На U-облик четка главата во согласност со структурата и обликот на детските заби, завиткување и чистење заби во 360°.Направени од храна одделение меки силиконски материјал, 45° и 70° вертикален намали влакната се тенки и густа, специјално дизајниран за деца е деликатна непцата и чувствителни заби. 【Креативни Животинско Тема Дизајн】 Прекрасна цртан филм изглед, удобна рачка големина погодни за мали раце, многу светлина и лесно да се сфати.Дозволете им на децата да ги измијат забите како игра, едноставно и забавно.Тоа може да го стимулира децата интерес во четкање на забите и се посветам на здрава четкање навики. 【Три Чистење Режими】 Три ултразвучно четкање начини : нежно режим, чистење на владата и масажа на владата.Тоа чисти забите брзо и научно во 45 секунди, со интелигентно мерење и автоматска запре.Тоа доаѓа со чаша, која е многу погодна за излет активности како што се патување и кампување. 【IPX7 Водоотпорен & USB Полнач за】 Со IPX7 водоотпорен технологија, децата можат да ги измијат забите, а земајќи бања.Опремени со USB полначот, тоа може да се користи за околу 20 дена по полнење за 3-5 часа, што е безбеден, брз и лесен.Забелешка : ве Молиме полнење на производот во најкраток можен рок по добивањето на тоа. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ и ГАРАНЦИЈА】 Ние обезбедуваме 24 часа брз-одговор и животниот век пријателски услуги на клиентите, 180 дена гаранција за враќање на парите и 12 месеци гаранција.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да оставите коментар и повратни информации, ние ќе ви благодариме за вашиот охрабрување.