DRIFIRE / Crye Прецизност FR Борба Панталона, Мажи, NWU
  • Ново

DRIFIRE / Crye Прецизност FR Борба Панталона, Мажи, NWU

DEN 11279.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

DF2-CR-550 CP.Направени со заштитен Fortrex ткаенина и drirelease напредни wicking технологија за да minize топлина се изгради. 4-начин се водат материјал низ горниот дел од задната страна на панталони, само под корселе, проширување за 2-3 инчи под корселе.Поместена корселе со страна прилагодување на поени за да се овозможи мало прилагодување на половината турнеја.Малите џебови на предната страна на секој бедрото кои опфаќаат kneepad вертикална adjusters.Направен во САД.