ZFCMIAO Ратан мачка Отпадоци Кул кат мат мачка Отпадоци Четири Сезони Општи Бамбус Ткаени лето Лето мачка Материјали
  • Ново

ZFCMIAO Ратан мачка Отпадоци Кул кат мат мачка Отпадоци Четири Сезони Општи Бамбус Ткаени лето Лето мачка Материјали

DEN 1127.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ратан мачка отпадоци кул кат мат мачка отпадоци четири сезони општи бамбус ткаени лето лето мачка материјали-Сина и бела rattan_Large [44*44*12 CM].Идеален за играње, се крие и спиење.Тоа може да се направи вашиот симпатична мачка поудобно, без преземањето премногу простор во домот.По отворањето на пакетот, вистински производ може да се разликува од описот.Не грижете се, ова е нормално.Се должи на неколку дена на цедење, тоа не се врати во неговата оригинална форма во кратко време.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се реши проблем за вас, ви благодариме за вашата поддршка.Боја класификација : Розова и бела ратан плетење, розова и бела ратан плетење + мраз перница, сина и бела ратан плетење, сина и бела ратан плетење, мраз cushion Surface материјал : ратан и bamboo Lining материјал : None Applicable објект : cat Applicable големина : Мали [37*37*12 CM] Големи [44*44*12 CM].