Ирвин Рекорд M130 Менгеме Глави
  • Ново

Ирвин Рекорд M130 Менгеме Глави

DEN 828.96

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Се стега главата е еден бар во менгеме на било должината може да биде лесно да се направи со користење на парче дрво 1-инчи дебела.Леано железо главата и слајдови инкорпорирање на голем удар површини.Високо квалитетен челик се справи и со завртки со pin спроведени од страна на заварени синџир.Идеален за професионална употреба.Долг живот и издржливи.ИРВИН Рекорд 130 N менгеме глави.Еден бар во менгеме на било должината може да биде лесно да се направи со користење на парче дрво 1in дебели.Леано железо главата и слајдови инкорпорирање на голем удар површини.Високо квалитетен челик се справи и со завртки со pin спроведени од страна на заварени синџир.M130 Менгеме Глави.