YNFNGXU Едноставна Крои Бања Не се лизга Мат Безбедно Не-токсични Мека Водоотпорен Дома Хотел Кат Мат 30 30 0.9 cm (Боја : Зелена, Големина : 10PACK)
  • Ново

YNFNGXU Едноставна Крои Бања Не се лизга Мат Безбедно Не-токсични Мека Водоотпорен Дома Хотел Кат Мат 30 30

DEN 1720.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : : Бања тастатурата е изработена од мек ПВЦ материјал без мирис.Отпорна слој дизајн : цилиндар на грбот е околу 1 cm, која ефикасно изолатите на теренот од стои на вода, брзо, продира водата и е лесно да се исуши.Големина : 30x30cmx9mm / 11.8 * 11.8 во * 0.35 во (едно парче), тежина : 400g / парче.Не се лизга дизајн : не се лизга бања душеци имаат не се лизга точки на површината за да се спречи паѓање.Кога капење, можете да чекор директно на него со твоите боси нозе.Широк спектар на апликации, погодни за семејства (бања, кујна), хотели, спортски сали, бањи центри, бањи, сауни, базени, детски градинки, отворено игралишта, итн.Информација за производот : Материјал : ПВЦ, флексибилни, УВ resistant Size : 30x30cm / piece Thickness : 9mm Bearing капацитет : 2000kg / ㎡Шема : Геометриски pattern Style : едноставен и modern Process : машина weaving Structure : Шупливи hydrophobic, interlocking спојување module Weight : 400 g / парче-Пакување : Вклучувајќи 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45 парчиња-Каде да го користите : Овие бања душеци се погодни за тоалети, кујни, вратите, бањи, балкони.-дизајн : 1. Бесплатни спојување : интерфејс на страната може да се поврзе 2 душеци заедно.2. Против пролизгување функција : Кога сте во бањата, не се лизга кружни изданија на површината може да се спречи паѓање.3. На цилиндар на грбот е околу 1 cm, која ефикасно изолатите на теренот од стои на вода, и вели збогум на лизгавиот терен.4. Лесно да се намали : Вие не може да се намали бања мат во било која форма сакате со ножици.Време на испорака : 10-20 дена, ако не сте добиле наредбата во рок од 30 дена или имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте го веднаш, ние ќе ви одговори што е можно поскоро, во рок од 24 часа.