LLANN Голема Бања Крпи 2 Групи на Машки и Женски Двојки Домаќинство Чист Памук и Памучни Абсорбента Бања Крпи (Боја : C, Големина : 160 X 80СМ)
  • Ново

LLANN Голема Бања Крпи 2 Групи на Машки и Женски Двојки Домаќинство Чист Памук и Памучни Абсорбента Бања Крпи

DEN 11056.32

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Крпи, бања крпи бања.Сатенски датотека технологија, аглите се повеќе носат-отпорни, и издржливи.Не е лесно да се фрли на косата, не е лесно да се pilling.Строго одбрани долго-главен памук, мека и кожа-пријателски, нежни обвивката.Различни бои.Сатенски датотека технологија, аглите се повеќе носат-отпорни, и durable Not лесно да се фрли на косата, не е лесно да се pilling Strictly одбрани долго-главен памук, мека и кожа-пријателски, нежни wrapping Variety на colors Specification : 160 X 80 CMPackage вклучува : 2*бања towels1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.

160 X 80CM :
Package includes:
2*bath towels
1. Due to manual measurement, please allow 2-3% error. Before you bid, make sure you don’t mind. :
2. The color may vary due to different monitors, please refer to the actual product :