Роберт Baraban Пред Клеча Темперамент, Најдобро за Crossfit Обука, Bodybuilding, за Повеќе Енергија, Сребро - Сина, Поцинкуван, Направени во Австрија
  • Ново

Роберт Baraban Пред Клеча Темперамент, Најдобро за Crossfit Обука, Bodybuilding, за Повеќе Енергија, Сребро

DEN 1036.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Роберт Baraban Пред Клеча Подигнат ви овозможува целосно да се концентрира на клеча без губење на фокусот.До 110 см на градите големина крајната вежба за posterior синџир и quad развој. > Пред Клеча учи мускулите на свеста. > Добивки во flexability и мобилност. > Огромен upperback развој. > Изгради експлозивна моќ, без страв од отфрлање на бар.Ве молиме имајте предвид, овој производ е рачно изработени во Австрија.Вие може да видите некои мали гребнатинки на него - тоа е навистина уникатен објект.За тестирање на производ, важно е да пробате со тежина на неа (barbell со тежина).Тогаш се подигнат приспособува на телото и се чувствува поудобно.Роберт Baraban Пред Клеча Подигнат ви овозможува целосно да се концентрира на клеча без губење на фокусот.Сега во нова боја : црвена / сина до 110 см на градите големина.