ZYSWP Пластични Десктоп Складирање Кошница Правоаголна Преносни Бања Складирање Кутија Бања Кошница Кујна Остатоци Мулти-Цел Кошеви
  • Ново

ZYSWP Пластични Десктоп Складирање Кошница Правоаголна Преносни Бања Складирање Кутија Бања Кошница Кујна Остатоци

DEN 3009.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тежина : 153g.боја : Црна.Големина : 27x15x12cm.Материјал : пластика.Повеќенаменски : Оркестарот, Креативни Складирање, Пикник, Намирници Кошеви, Плажа Торба, Фабрика Тенџере Опфаќа, Перење, Играчка Организатор, итн.Тежина : 153gcolour : Black Size : 27x15x12cm Material : plastic Multipurpose : Оркестарот, Креативни Складирање, Пикник, Намирници Кошеви, Плажа Торба, Фабрика Тенџере Опфаќа, Перење, Играчка Организатор, итн.Пакет Содржина : 1 * Чување Basket Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.