ZXCSER Рака Exerciser, Хидраулична Моќ Рака Мускулите Обука Машина, Прилагодлив 10-160kg Дома Рамо Мускулите Обука Фитнес Опрема, Рака Вежба Strengthener
  • Ново

ZXCSER Рака Exerciser, Хидраулична Моќ Рака Мускулите Обука Машина, Прилагодлив 10-160kg Дома Рамо Мускулите

DEN 5777.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Зголемување на мускулна сила на целиот горниот дел од телото❤ Дизајн и безбедноста : двојно пролет дизајн им овозможува на пролетта power twister да биде подеднакво се истакна и нема да се деформира за време на операцијата. ❤ Лесно се Прилагодува Отпор : отпорот може лесно да се прилагоди со вртење на knob лево или десно за да ја зголемите или намалите отпор за да одговара на вашите потреби на сите различни обука за фази.Подобрување на флексибилноста и мускулите на раката❤ Лесно се Прилагодува Отпор : отпорот може лесно да се прилагоди со вртење на knob лево или десно за да ја зголемите или намалите отпор за да одговара на вашите потреби на сите различни обука за фази.Целата power twister е изграден на висока густина челик со анти-лизга гумени рачки и безбедносни јажиња од двете страни❤ Зафат зајакнување на опрема тренер за секој кој се обновува од рака, повреда на грбот и широка Примена, како што се спортисти, gymnasts, бокс и качување, фитнес, луѓе кои сакаат телото зграда. ❤ Зафат зајакнување на опрема тренер за секој кој се обновува од рака, повреда на грбот и широка Примена, како што се спортисти, gymnasts, бокс и качување, фитнес, луѓе кои сакаат телото зграда.Ова Ќе Ви Овозможи Да Се Прилагоди На Отпор Кои Одговараат На Вашите Способност , Многу Convience.Ова Ќе Ви Овозможи Да Се Прилагоди На Отпор Кои Одговараат На Вашите Способност , Многу Convience.Арм exerciser одговара за оние спортови кои бараат вашата рака сила, координација и контрола.Имаат доволно сила да се обучуваат вашиот зглобовите, рацете, рамењата, градите и грбот.9 kg Purpose : бидете пекторални мускулите, рака muscles Hot совети : 1. ❤ Отпор Прилагодливи : Ротирање На Knob Од 10kg да 160kg .Име : Арм Strength Material : висок квалитет на јаглероден челик, rubber Size : 60×60cm Weight : 2.Подобрување на флексибилноста и мускулите на раката.Целата power twister е изграден на висока густина челик со анти-лизга гумени рачки и безбедносни јажиња од двете страни.Арм exerciser одговара за оние спортови кои бараат вашата рака сила, координација и контрола❤ Отпор Прилагодливи : Ротирање На Knob Од 10kg да 160kg . Ве молиме изберете силата што ви одговара за да се избегне мускулите tension2.