Pursonic Лицето Steamer Топла Магла Навлажнувачки Спа: Екстракт Blackheads, Unclog Порите, Олеснување на Акни и Изгореници, Подмладување и Хидрат Вашата Кожа за Младешки Тен
  • Ново

Pursonic Лицето Steamer Топла Магла Навлажнувачки Спа: Екстракт Blackheads, Unclog Порите, Олеснување на Акни

DEN 1281.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Се отвора Топи Мртвите Клетки од Кожата; Прави тонер, крем и други хранливи материи absorbable.Нано испаруваат пред нега на кожата рутина ќе помогнат вашата кожа ќе се апсорбираат тонер, серум и крем целосно; шминка апликација потоа ќе биде многу полесно и трае подолго.Со PTC керамички топлина чип, ова steamer ќе почне да се стави надвор со огромна количина на магла за само 40 секунди.УПОТРЕБА НА ОДДЕЛ КАПА ЗА Додавање овошје, етерични масла, сушени цветови или hydrolats за уште побогати искуство; повеќе природни испаруваат терапии се грижиме за широк спектар на типови на кожа.Им помага на Кожата се Појавуваат Новак лесно да се носите со рачка; 1 година гаранција.Донесе спа-како искуство во вашиот дом, со овој професионален квалитет про лицето steamer.Опуштете се и се занесе себе си, како луксузен микро-пареа технологија хидрира и ја прочистува-кожата во еден едноставен чекор откривајќи dewy и soothed тен во малку, како и девет минути.Идеален начин за да се започне било at-home лицето, оваа алатка го подобрува придобивките од било нега на кожата режим.Кожата е подготвуваат за ексфолијација и производ апликација, забрзување на апсорпцијата и ефективноста на производи кои се следат.