Број Матрицата за Полнење (12-pc) Паркинг и Тротоарот Матрицата Комплет - 18 х 9 инчен Боја Матрицата за хоризонтална сигнализација (1/8 (.125) ПРО-Одделение ПЕНП)
  • Ново

Број Матрицата за Полнење (12-pc) Паркинг и Тротоарот Матрицата Комплет - 18 х 9 инчен Боја Матрицата за хоризонтална

DEN 4815.36

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

РАЗНОВРСНА И МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНА : Големи stencils кој икони, зборови, и правци се идеални за означување приоди за автомобили, паркинзите, curbs, патишта, писти, спортски терени, и повеќето обложени површини. "Ако треба да имаат некои големи бројки за вашата паркинг сликарство работни места, ќе сакате да се разгледа 18" x 9" Број Матрицата за Полнење (12-pc) види тука.060") Светло Должност LDPE за користам неколку пати годишно; 1/10" (.